Zamawiaj jedzenie w pizzerii, którą kocha cały Szczecin Zamów pyszną pizzę w Szczecinie z dowozem

Legendarna włoska pizza w szczecińskiej restauracji z włoską tradycją kulinarną.

Pizza jest jednym z najchętniej spożywanych dań w Europie. Choć istnieją reguły i klasyczne przepisy, w rzeczywistości przygotowuje się ją bardzo różnorodnie, również w lokalach, i nie zawsze efekt spełnia nasze oczekiwania. Kto ma trochę czasu i kulinarnych umiejętności, może nauczyć się piec własną pizzę w domu, jednak nawet w takim wypadku warto znać lokal, który oferuje smaczną pizzę z dowozem, abyśmy mogli zamówić ją w każdych okolicznościach.

Pizza w domu, czy z dowozem?

Czy możliwe jest wykonanie idealnej pizzy w domu? Wydaje się, że tak. Możemy znaleźć całe mnóstwo różnorodnych przepisów na pizzę, dowolnie dobierać nasze ulubione dodatki, a nawet użyć specjalnej włoskiej mąki na pizzę, delikatnej i najbardziej oczyszczonej ze wszystkich typów mąki pszennej. Klasyczne ciasto na pizzę wykonuje się właśnie z białej mąki pszennej, wody, drożdży i szczypty soli, połączonych w odpowiednich proporcjach. Obecnie istnieje bardzo wiele wariantów tradycyjnego, cienkiego spodu - są pizze na grubym cieście, bezglutenowe, pizza ze spodem z kalafiora czy amerykańska deep dish pizza. Wszystkie typy pizzy możemy wykonać w domu, używając po prostu różnych form i składników.

Największym problemem związanym z pieczeniem pizzy samodzielnie jest brak w domu profesjonalnego pieca, jednak zasadniczo domowe piekarniki rozgrzewają się do odpowiedniej temperatury, a dodatkowo można użyć specjalnych kamiennych wkładów, które przekazują ciepło inaczej niż zwykła blacha. Dodatkowym atutem domowej pizzy jest to, że możemy ją przyrządzić z dokładnie takimi dodatkami, jakie najbardziej lubimy lub na które akurat mamy ochotę, co w lokalu zazwyczaj nie jest możliwe. Kiedy przygotowujemy pizzę w domu, ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Domowa pizza świetnie nadaje się do podania podczas spotkania towarzyskiego, na przykład kiedy chcemy zaimponować komuś swoimi zdolnościami kulinarnymi.

Perfekcyjna pizza na telefon w Szczecinie

Pomimo licznych zalet wykonywania pizzy samemu, ma ona również pewien poważny minus - przygotowanie smacznej pizzy jest czasochłonne i wymaga pewnej wprawy. Z kolei dostępne w sklepach gotowe pizze, tylko do podgrzania, nie spełniają nigdy pokładanych w nich nadziei i jakościowo nie mogą nawet konkurować z pizzą z dobrego lokalu czy też domową. W wypadku braku czasu i chęci zjedzenia dobrej pizzy, pozostaje nam zamówienie jej do domu. Jednak wiele popularnych sieciowych pizzerii również nie oferuje nam produktów wysokiej jakości - albo dostajemy zbyt miękkie ciasto, albo niesmaczne dodatki... Czy możliwe jest zdobycie w Szczecinie "na szybko" pizzy, która spełni nasze wymagania co do smaku i jakości wykonania? Oczywiście, o ile zamiast w sieciowej pizzerii, zamówimy ją we włoskiej restauracji z prawdziwego zdarzenia, takiej jak pizzeria Italiano, znajdująca się przy ulicy Monte Casino.

Pizza na dowóz Szczecin

Pizzeria Italiano funkcjonuje na szczecińskim rynku już od kilku lat, ale jej cel pozostaje niezmienny - dzielić się z klientami smakiem wyśmienitej pizzy przygotowywanej ze świeżych składników. Pizzę możemy zamówić w lokalu, telefonicznie, a także przez stronę internetową. Do wyboru jest również kilka możliwości odbioru - na miejscu, z dostawą do domu, lub, w wypadku dokonania przedpłaty, z dostawą bezkontaktową. W szerokim asortymencie pizzerii znajdziemy między innymi klasyczną margheritę, capricciosę, pizzę hawajską, peperoni czy mexicanę, a także mafię, palomę czy mistę o ekscytujących nazwach i smakowitym doborze dodatków; w sumie prawie czterdzieści różnych propozycji. Jednak warto wiedzieć, że Italiano to nie tylko pyszna pizza z dowozem w Szczecinie, w lokalu dostaniemy również takie dania jak:

  • włoska foccacia
  • krem z pomidorów z mozarellą
  • łosoś pieczony z ziołami
  • pierś z kurczaka po hawajsku
  • sałatka tonno
  • szeroki wybór makaronów
  • ...i znacznie więcej.

Pizza na dowóz Szczecin

Zamawiaj jedzenie online!

Szybko i wygodnie można zamówić pizzę z dowozem w Szczecinie bezpośrednio przez stronę internetową italiano-szczecin.pl. Jest to wygodna opcja, która nie tylko pozwala sprawnie przejrzeć menu i znaleźć odpowiednią pizzę dla siebie, ale także zamówić pizzę spersonalizowaną, na cienkim cieście z naszymi ulubionymi dodatkami, dowolnie wymieniając sosy i decydując o ilości poszczególnych składników. Czy nie lubimy sera, czy może chcemy dodatkowe jalapeno lub ostry pomidorowy sos albo mamy inne, specjalne wymagania, zamawiając poprzez stronę, możemy sami skomponować idealną pizzę, osiągając kompromis między pieczeniem jej samemu a wygodą zamówienia do domu. Świetnie sprawdzi się dla każdego, kto ma ochotę dobrze zjeść bez długiego czasu gotowania, ale lubi dokładnie wybierać, z jakich składników będzie składać się jego posiłek.

Jedzenie przez internet na terenie Szczecina

Zamawiając przez stronę internetową restauracji, mamy dostęp do całego menu, różnych sposobów płatności oraz dostawy. Jeśli żadna pizza z szerokiej oferty nie będzie nam w pełni odpowiadać i zdecydujemy się na stworzenie pizzy spersonalizowanej, będziemy mogli wybierać spośród licznych dodatków, takich jak parmezan, feta, mozzarella, gorgonzola, sos pomidorowy łagodny, słodko-pikantny i ostry, oregano, rukola, papryka słodka, kapary, ogórki konserwowe, cebula, pomidory suszone i świeże, ananas, kukurydza, oliwki, papryka pepperoni, szynka, kurczak, krewetki oraz wiele innych. A jeżeli zamawiamy dla większej grupy i znajdzie się osoba, która za pizzą nie przepada, w menu znajdują się również sałatki, prawdziwie włoskie dania z makaronem oraz przyrządzone w stylu śródziemnomorskim ryby.